Úvod / články o odsávačoch / TECHNOLÓGIA AIRLANE

TECHNOLÓGIA AIRLANE

TO PODSTATNÉ JE TIEŽ NEVIDITEĽNÉ

 

AIRLANE TECHNOLÓGIA ZAHŔŇA DRUHÝ MOTOR V LEN 30 CM PODHĽADE.
POČAS INŠTALÁCIE  MÔŽE BYŤ PRIPOJENÝ K VONKAJŠIEMU VÝVODU V 4
ROZLIŠNÝCH POZÍCIACH.

 

Technológia AirlanePevné a posuvné (UP&DOWN) verzie najnovších F-LIGHT odsávačov od spoločnosti FABER môžu teraz odsávať v extrakčnom režime aj bez bežného potrubia.  V skutočnosti potrubie úplne zmizne. Čistejší vzduch a lepší výkon v energetickej triede A.

REÁLNY VÝKON NEMUSÍ BYŤ HLUČNÝ. TU JE TO TAJOMSTVO.

Druhý motor vo falošnom strope sa automaticky zapne spolu s digestorom. Výpary a pary z varnej dosky sa nasávajú a odvádzajú cez hornú mriežku odsávača, čím vytvárajú kužeľový prúd vzduchu, ktorý je zachytený vyššie uvedenou technológiou AIRLANE. Prietok tvorí vír, ktorý nasáva dym z ďalekého priestoru a čistí vzduch v kuchyni. Spoločnosť AIRLANE TECHNOLOGY taktiež generuje menej šumu o 6 dB (A) pre ešte väčší komfort.

 

 

Vyberte si z naše širokej ponuky odsávač pár Faber s technológiou Airlane pre čistejší vzduch vo vašej kuchyni. Štyri dizajnové prevedenia vo viacerých farebných prevedeniach vám otvárajú možnosti, aby odsávač pár v kuchyni nebol len nenahraditeľným pomocníkom, ale zároveň aj dizajnovým doplnkom.

 

Odsávače pár s technológiou AIRLANE teraz navyše kúpite za výpredajové ceny! 

 

GLOW a GLOW PLUS

 

 

Odsávače pár z tejto série sa vyznačujú  svojim valcovým tvarom rafinovane doplneným o svetelný pás okolo tela prístroja, ktorý osvetlí celú kuchyňu. Čierny a biely lesklý povrch navyše podčiarkuje pôsobivý štýl týchto odsávačov pár doplnený o najvyššiu výkonnosť. Odsávače v kategórii GLOW PLUS sú navyše obohatené aj o technológiu UP & DOWN. Celú ponuku odsávačov GLOW a GLOW PLUS si môžete pozrieť tu.

 

 

 

BELLE a BELLE PLUS

 

Hľadáte atraktívny a elegantný dizajn? Potom zvoľte odsávač pár zo série BELLE. Ten pozostáva z dvojitého panelu, ktorý bol navrhnutý tak, aby svojim vzhľadom pripomínal okvetné lístky kvetu. Originálny, asimetrický, rafinovaný. To sú prívlastky, ktorými môžeme menovať tento odsávač pár vyrobený v dvoch povrchových úpravách – zlatej a šedej. Kategória BELLE PLUS je doplnená aj o technológiu UP & DOWN. Ak vás zaujali odsávače z kategórie BELLE a BELLE PLUS, pozrieť si ich môžete tu.

 

 

 

 

CÉLINE a CÉLINE PLUS

 

 

Odsávač pár zo série CÉLINE je charakteristický svojim jednoduchým nadčasovým tvarom doplneným o tenkú čiaru s nehrdzavejúcej ocele, ktorý zdobí jeho hornú časť. CÉLINE do našej ponuky prichádza v matnej šedej a teplej bielej verzii. Moderný dizajn je v kategórii CÉLINE PLUS doplnený o technológiu UP & DOWN, vďaka ktorej sa odsávač zdvihne až k stropu vždy, keď nie je potrebný. Máte záujem o kúpu odsávača CÉLINE alebo CÉLINE PLUS? Pozrite si ponuku tu. 

 

 

 

ODETTE a ODETTE PLUS

 

 

Nezameniteľný moderný štýl matnej šedej alebo matnej čiernej. Taký je dokonalý valec, ktorý obklopuje srdce odsávača ODETTE. Odsávače v kategórii ODETTE PLUS s funkciou UP & DOWN uspokoja všetky vaše potreby pri varení. Odsávače z kategórie Odette a ODETTE PLUS si môžete pozrieť tu. 

 

 

 

Motor k lustrovým odsávačom

 

Motor k lustrovým odsávačom

 

 

K stropným odsávačom pár zo sérií GLOW, BELLE, CÉLINE a ODETTE ako príslušenstvo patrí aj motor na zabudovanie do sadrokartónu. Vďaka nemu môžete odsávače pár s technológiou AIRLANE plnohodnotne používať. Motor k lustrovým odsávačom si môžete kúpiť tu.

Pozrite sa späť na