Úvod / Tlačové správy / ARKEA – dizajnový kúsok s technológiou UP&DOWN

ARKEA – dizajnový kúsok s technológiou UP&DOWN

Prvý digestor s chromoterapeutickým osvetlením a technológiou Up&Down

Azúrové a modré tóny pre relaxáciu

zelená pre spojenie s prírodou, žltá a oranžová pre energeticky naplnené prostredie. Svetelná terapia prichádza do kuchyne s Arkeou. Vzhľadovo sa podobá lampám, má predné vetranie, F- light osvetlenie, to všetko navrhnuté firmou Faber. Vďaka špičkovým LED osvetlením RGB si môžete vybrať so širokej škály farieb, ktoré vám vytvoria v kuchyni tu správnu jedinečnú atmosféru. To všetko s maximálnou úsporou: teplo, jednotné osvetlenie, len 3 watty spotreby pre každú LED žiarovku.

Digestor Arkea je neodolateľný nielen z hľadiska estetiky, ale tiež sa môže pochváliť vysokým výkonom, silným a tichým motorom, sacími schopnosťami a výkonnými filtrami s aktívnym uhlím. Navrhnutý ako biela polykarbonátová guľa s oceľovým povrchom.

Vďaka technológii up&down (hore a dole)

je digestor Arkea pre vás maximálne komfortný a praktický, pretože ho môžete ovládať pomocou diaľkového ovládania. Pri aktivácii sa Arkea mierne znižuje nad varnú dosku, čo zvyšuje jeho účinnosť. Ak už s digestorom ďalej nebudete pracovať jednoduchým stlačením sa digestor vráti späť do svojej pôvodnej polohy (smerom k stropu) a uvoľní priestor. Toto zariadenie sa nachádza vo všetkých digestoroch, ktoré majú F- light, vrátane Pareo  digestora s oceľovým povrchom a Lybra so základným prevedením.

Digestor Arkea možno považovať za jeden z najvyspelejších digestorov celkovo. Okrem jeho vlastných funkcií, slúži aj ako plnohodnotné svetlo, inšpirované najnovšími trendmi v oblasti osvetlení. Z vnútra digestora vrhá nádherné jednotné LED svetlo, taktiež 4 LED bodové svetlá umiestnené na tele odsávača dotvárajú väčšiu efektivitu celého dizajnu tohto digestora.  Pričom všetky sú s výhodou značnej úspory energie.

Faber

Faber vytvoril zariadenie all-in-one (všetko v jednom). Ide o elegantné, sofistikované a nezávislé zariadenie. Odhaľuje svoju funkciu ak sa práve používa, poskytuje maximálne výsledky pri zbavení sa kuchynských pachov a výparov.

Pozrite sa späť na