Úvod / Tlačové správy / FABER ZÍSKAVA MEDZINÁRODNÉ OCENENIE ZO 14. ROČNÍKA GRANDESIGNETICO

FABER ZÍSKAVA MEDZINÁRODNÉ OCENENIE ZO 14. ROČNÍKA GRANDESIGNETICO

 

 FABER ZÍSKAVA MEDZINÁRODNÉ OCENENIE ZO 14. ROČNÍKA GRANDESIGNETICO

 

Firma s vedúcim postavením na trhu v oblasti digestorov, získava ocenenie za produkt Talika,  ktorý vyráža dych dokonalou rovnováhou medzi dizajnom a vysokou úsporou energie.

 

Milano (TALIANSKO), 18ty November 2016. Faber, spoločnosť s vedúcim postavením na trhu v oblasti digestorov, získava ocenenie počas slávnostného večera na 14. ročníku grandisdesignEtico International Awards. Ceremónia sa konala v nádherných priestoroch Banca Prossima, a cenu za digestor Talika preberá Marketingový Manažér, Serena Sorana.

 

Talika je vôbec prvý skutočne vertikálny odsávač pár. Vizuálne zaujímavý produkt ponúka elegantné geometrické línie a inovatívnu povrchovú úpravu. Je k dispozícii v 3 rôznych prevedeniach : biele telo, prekryté medeným panelom, ktorý je možné objednať aj z lešteného titánu, alebo betónu. 3 exkluzívne varianty s pečiatkou štýlu a formy spoločnosti Faber. Ľahký a elegantný digestor, skutočné „okno nad varnou plochou“ , za čo si berie zásluhu Nautilus. Až neuveriteľný tenký difúzor, ktorý dosiahne energetickú triedu A a pritom má šírku len 15cm. Talika zatienila tradičné šikmé telá digestorov a získala novú formu. Teraz prichádza prvý digestor, ktorýje umiestnený skutočne kolmo na varnú dosku.

 

Produkt, ktorý nesie značku grandesignEtico, založeného Sergiom Costom a so záštitou Plana kultúrnej asocíacie a ktorý roky pracuje na budovaní pozdvihnutia akcií, ktoré budú šíriť hodnotu kvalitného talianskeho dizajnu – oblasť národného rozvoja, ktorý vytvára funkčné výrobky pri stravovaní ľudí a pri tom ich nespočetných potrieb. GrandesignEtico International Award v súlade s prísnymi normami bola odovzaná každé dva roky už v 14. edíciách pod záštitou Plana Cultural Association. Jedná sa o záväzok a ocenenie pre firmy, ktoré prichádzajú s inovatívnymi produktmi a vyznamenali ich taktiež zmyslom pre estetiku

Fotogaléria

Pozrite sa späť na